Redakcja:
ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Sport i turystyka

Żegluj i mieszkaj

Żegluj i mieszkaj

Nic tak nie łagodzi, jak prawdziwy relaks wśród przyrody. Cisza, spokój, łagodna bryza, w pobliżu szczebioty ptaków. A naokoło plusk wody, szmer liści, sitowia, czy trawy. Dla mnóstwa zarobionych rodaków to zwieńczenie marzeń. W większości wypadków ładujemy się w auto i podróżujemy gdzieś na przepełnione plaże pobliskiego pojezierza. Krzątanina, dobijanie się o miejsce na leżak, zamęt, spora dystans do hotelu, nic, co wolno nazwać zupełnym zbytkiem. A jeśliby posiadać taki relaks na co dzień? Używać z powabów pięknej natury, spostrzegać nowe ciekawe regiony, a jednocześnie umożliwić sobie tak komfortowe okoliczności, jak w domu? Okazuje się, że zakup albo nawet wynajem houseboata zagwarantuje nam osiągnięcie wszystkich oczekiwań zarówno pod względem podróżniczym, jak i wypoczynkowym.

Houseboat - pływająca jednostka mieszkalna

Houseboat to unikalna łódź. Została opracowana z myślą o zapewnieniu żeglarzom kompletnej wygody i ergonomiczności. Houseboat ma pomieszczenia, które zostały urządzone w taki sposób, iżby ich stylowy wystrój a także wysokiej jakości zaopatrzenie spełniały wymogi standardom wygodnego i estetycznego niewielkiego mieszkania. Oprócz tego pospołu z pomieszczeniami przeznaczonymi do całorocznego zamieszkania, przewidziano też strefę relaksu. To wyniesiona kawałek pokładu, na którym można postawić leżaki i podziwiać piękne krajobrazy wokół. Z zdecydowanie można stwierdzić, że to nowoczesna łódź, która jest odpowiedzią na wszelkie potrzeby potencjalnego konsumenta.

Korzyści wypoczynku na houseboacie

na skutek tego, że houseboat jest odpowiedni do całorocznego zamieszkania, daje pełną swobodę w podróżowaniu. Możesz płynąć po wybranych szlakach żeglugi śródlądowej lub po prostu zacumować w dowolnym porcie. Dzięki temu ogromną przyjemność z zamieszkania na łodzi zauważają zarówno miłośnicy slow life, jak i ci, którzy pragnęliby spędzać czas bardzo aktywnie. Houseboaty, które oferuje Eco Boats są wyposażone także w rowery elektryczne. Wystarczy zatem zastopować się na kilka godzin, zejść na ląd i zwiedzać czarującą okolicę. Można przeto zdecydowanie oznajmić, że żeglując houseboatem jesteś samowystarczalny i nieograniczony od jakichkolwiek ograniczeń. Nawet nawigacja łodzią jest szalenie bezproblemowe i nie wymaga osobliwych wprawy. Jednakże w https://eco-boats.eu można wynająć houseboata wraz z obsługą sternika na tygodniowy rejs, który odbywa się na trasie Warszawa-Gdańsk-Warszawa bądź ustalić dowolną trasę.

Houseboaty w nurcie proekologicznym

Coraz bardziej wszechstronne staje się poszukiwanie miejsc, gdzie można spędzić czas na łonie natury. Żeglowanie houseboatem daje sposobność nieustannego przestawania z naturą i to w ogromnie swobodnym charakterze. Można bowiem admirować czar mijanych pejzażów z pokładu łodzi, a także nie ma przeszkód, by zejść na ląd i spacerować pośród zieleni.

Powinno się wspomnieć, iż houseboaty, które powstają w stoczni Eco-Boats mają napęd elektryczny. Znaczy to, że spełniają wysokie wymagania ekologiczne, a zarazem są tanie w użytkowaniu.

Rejs houseboatem więc to wyśmienita alternatywa na spędzenie wolnego czasu na łonie przyrody. Należałoby już zastanowić się o tym, jak spędzić majówkę albo wakacje. A może w ogóle wymknąć się od zamętu miasta i przeprowadzić się na łódź?

logo 01

Redakcja

Adres: ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Email: waszeprawdy@sitte.pl

bottom 03