Redakcja:
ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Nieruchomości

Wybór schodów i balustrad

Wybór schodów i balustrad

Schody to nie tylko funkcjonalna konstrukcja. Schody mogą również tworzyć główną atrakcję domu, przydają mu stylu. Dobrze jeśli komponują się z niedużymi pomieszczeniami, bez ograniczania wolnej przestrzeni.

4 plusy zakupu mieszkania od dewelopera

4 plusy zakupu mieszkania od dewelopera

Marzeniem wielu z nas jest nabycie mieszkania. To bez wątpienia jedna z najistotniejszych inwestycji życiowych. Nie zawsze możemy nagromadzić pełną kwotę, z tej przyczyny pomocniczo ubiegamy się o kredyt na mieszkanie. To nawet bardziej powoduje, że mówimy tu o znaczącej decyzji, która związuje nas niekiedy na całe życie. Z uwagi na wysokie kwoty pragniemy, żeby kupione przez nas mieszkanie spełniało nasze wszystkie wymagania. Wskutek tego wcześniej wskazane jest uważnie sprecyzować czego oczekujemy. Czy nasze żądania może doścignąć zakup mieszkania deweloperskiego?

Piękne wnętrza - sypialnia

Piękne wnętrza - sypialnia

Twoja alkowa może stać się twym ukochanym pokojem w domu starczy kilka łatwych pomysłów, które dają poczucie większej przestrzeni - nawet gdy twój obecny pokój jest nieco zatłoczony. Zmień swoje miejsce do spania w przestrzeń, o którym zawsze marzyłeś, przy użyciu tych oszczędzających miejsce pomysłów.

Jak urządzić balkon?

Jak urządzić balkon?

Funkcjonalnie zaprojektowany balkon może stać się dodatkowym pokojem w naszym mieszkaniu. O co należy zadbać?

logo 01

Redakcja

Adres: ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Email: waszeprawdy@sitte.pl

bottom 03