Redakcja:
ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Nieruchomości

Wybór schodów i balustrad

Wybór schodów i balustrad

Schody to nie tylko funkcjonalna konstrukcja. Schody mogą również tworzyć główną atrakcję domu, przydają mu stylu. Dobrze jeśli komponują się z niedużymi pomieszczeniami, bez ograniczania wolnej przestrzeni.

Na rynku poszukiwane są firmy świadczące usługi kompleksowe z dowozem, od pobrania wymiarów do montażu, schodów jak również jednakowo istotnych balustrad. Doceniany przez klientów jest także kontakt z projektantem, z artystą, który wykreuje schody idealne, właśnie do naszego wnętrza, schody oraz nowoczesne balustrady na wymiar. Wiadomo, że tańsze są schody z katalogu, z gotowych modułów, ale czasami potrzebujemy, aby były wyjątkowe, tylko dla nas.

Jakie schody oraz balustrady wybrać? Które schody, który typ - zabiegowe, bolcowe, kręte, proste, ażurowe i z podstopniami, a może dywanowe. Schody mogą być lewo - lub prawoskrętne. Z czego je wykonać, który materiał może być wykorzystany, lite drewno, czy metal. Jakie elementy schodów mają być drewniane, a które wykonane z metalu. Równie ważne dycyzje trzeba podjąć podczas wyboru balustrad. Można wybierać spośród balustrad z drewna i zyskujących coraz większą popularność - balustrad ze stali nierdzewnej. Balustrady stalowe cechują się bardzo wysoką wytrzymałością na warunki zewnętrze, są stabilne i wyglądają gustownie, można je integrować z drewnem, jak również szkłem.

logo 01

Redakcja

Adres: ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Email: waszeprawdy@sitte.pl

bottom 03