Redakcja:
ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Nieruchomości

Piękne wnętrza - sypialnia

Piękne wnętrza - sypialnia

Twoja alkowa może stać się twym ukochanym pokojem w domu starczy kilka łatwych pomysłów, które dają poczucie większej przestrzeni - nawet gdy twój obecny pokój jest nieco zatłoczony. Zmień swoje miejsce do spania w przestrzeń, o którym zawsze marzyłeś, przy użyciu tych oszczędzających miejsce pomysłów.

Wstaw wielofunkcyjny stolik nocny
Zamień swój mały stolik nocny, który pasuje jedynie do lampy na małe komody po dwóch stronach łóżka. Będą one nie jedynie miejscem na lampkę do czytania, zegarek, okulary lub telefon komórkowy, lecz możesz dodatkowo wykorzystać szuflady na skarpetki, bieliznę, krawaty, badź swetry, dzięki temu możesz zminimalizować rozmiar komody oraz zaprowadzić porządek w szafie. Dodaj lustra za lampkami nocnymi, żeby wykreować iluzję przestrzeni, przez odbicie światła i rozświetlenie przestrzeni.

Idź pod łóżko
Rozgardiasz jest wrogiem otwartych przestrzeni, dlatego zdobądź parę długich, zakrywanych pudełek do składowania pod łóżkiem obuwia, ubrań, czy innych nie użytkowanych na codzień rzeczy. Ukryj je i nie myśl o nich, tak długo jak nie będziesz musiał ich wyciągnąć - i wtem są łatwo dostępne, ale nie zagracają pomieszczenia.

Korzystaj z szaf w mieszkaniu
Większość szaf w holu i przedpokoju to wyjątkowo niezużytkowane pomieszczenia. Za płaszczami czy kurtkami przechowuj sporadycznie używane suknie czy garnitury w wiszących torbach na ubrania. To miejsce do przechowywania oficjalnych sukien, smokingów, garniturów na rozmowy o pracę - to, czego nie użytkujesz częściej niż raz czy dwa razy w roku.

Wyberaj takie same bądź zbliżone kolory
Prostą wizualną sztuczką powiększającą pomieszczenie jest dopasowanie zasłon pod kolor ścian które jednocześnie eksponują meble. Jeżeli masz niewielkie akcenty, takie jak krzesła, ramki albo lampy, znajdź kolor farby, który jest jaśniejszy, ciemniejszy lub bardziej metaliczny i pokryj je, aby współbrzmiały. Przykładowo krzesło podkreślone w kolorze różanego złota przyjemnie wpasuje się w ciepłe karmelowe ściany i okna.

logo 01

Redakcja

Adres: ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Email: waszeprawdy@sitte.pl

bottom 03