Redakcja:
ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Zdrowie i uroda

Kosz na brudne pieluchy - ważny element wyprawki noworodka

Kosz na brudne pieluchy - ważny element wyprawki noworodka

Już w trakcie spodziewania się narodzin dziecka zazwyczaj rozpoczynają się intensywne prace nad uzupełnieniem wyprawki noworodka. Nieraz jest to rozciągnęty w czasie szereg wielu zakupów, wszelkie produkty są gruntownie rozważane pod względem funkcjonalności. Bywa również, iż wyprawkę nabywa się tuż przed pojawieniem się maluszka. Są to zakupy szybkie, nie ma czasu na precyzyjne przemyślenia, czy porównania. Nie trudno w takim razie o zakup nie spełniający oczekiwań lub przegapienie któregoś istotnego elementu wyprawki. W takim razie postaramy się opisać kilka znaczących zalet kosza na brudne pieluchy, który stał się w ostatnim czasie kluczowym elementem wyprawki

Czego oczekiwać po dobrym koszu na pieluchy

Kosz na brudne pieluchy powstał z myślą o ochronie przed brzydkimi zapachami z brudnego pampersa. Wrzucanie brudnych pieluch do przeciętnego kosza okazuje się uciążliwe, ponieważ nie jest on na ogół szczelny. Kosze na brudne pieluchy na ogół posiadają system zapobiegający przed wydostawaniem się brzydkich zapachów i bakterii. W środku znajdują się dedykowane wkłady, które wyrzuca się po wypełnieniu kosza na brudne pieluchy. Wkłady najchętniej kupowanych koszy na brudne pieluchy posiadają wiele specjalnych zalet. Są nie tylko szczelnie zamykane, ale też cechuje je przeciwbakteryjna, ogromnie szczelna warstwa. Oprócz tego podlegają recyklingowi, zatem także są zgodne z ekologią. Taki wysokiej jakości kosz na brudne pieluchy może stać w pokoju dziecka, w toalecie albo w dowolnym pomieszczeniu. Nie rozchodzą się z niego jakieś paskudne zapachy. Dodatkowo dobry jakościowo kosz na brudne pieluchy zaopatrzony został w łatwy system obsługi bez używania rąk. Jest to nader wygodne wyjście. Przewijanie niemowlęcia więc okazuje się nie tylko wygodniejsze, lecz również bardziej sterylne.

Jaki kosz na brudne pampersy będzie idealny?

W czasie zakupu kosza na brudne pieluchy należałoby zwrócić uwagę na kilka nader ważnych cech. Najpierw trzeba zdecydować, który gabaryt kosza na brudne pieluchy będzie pomocny. Przy zajmowaniu się dzieckiem brak jest czasu na nieustanne wyjmowanie zawartości z pojemnika na pieluchy. Warto nabyć większy pojemnik, który estetycznym wyglądem wkomponuje się w aranżację pokoju, lub toalety. Niebywale komfortowy oraz wielozadaniowy pojemnik na brudne pieluchy ma pojemność 26l. Zdoła on pomieścić ok. 40 sztuk brudnych pieluch. Przez wzgląd na dużą szczelność opróżnianie kosza nie musi być bardzo częste. W związku z tym przy wyborze pojemnika na brudne pieluchy należałoby spojrzeć na system zabezpieczający przed brzydkimi zapachami. Kosze na brudne pieluchy Korbell mają potrójny system uszczelniający. Perfekcyjnie więc strzegą przed rozprzestrzenianiem się brzydkich zapachów i zarazków. Na dodatek mają dodatkowy mechanizm, który nie daje możliwości dobrania się do środka przez dziecko. Poza tym pojemniki na brudne pieluchy są proste w obsłudze, są wyposażone w pedał do otwierania klapy nogą. Są więc funkcjonalne i komfortowe. Jeżeli rozważamy także, jaki kosz na brudne pieluchy powinniśmy kupić, należałoby przeanalizować oszczędne wykorzystanie wkładów. W systemie pojemników na pieluchy Korbell stosuje się wymienialne ekologiczne wkłady. Odcina się wymagany rozmiar w zależności od potrzeb, bez konieczności zużywania zbyt dużej wielkości folii. Te biodegradowalne wkłady okazują się zatem też niezmiernie opłacalnym rozwiązaniem. Podczas wyboru dobrego pojemnika na pieluchy to równie bardzo znacząca sprawa jak ergonomia użytkowania, bądź ochrona przed zapachami i bakteriami. Wskazane jest wobec tego wybrać określony model pojemnika, który zrealizuje każde opisane potrzeby.

logo 01

Redakcja

Adres: ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Email: waszeprawdy@sitte.pl

bottom 03